Aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT: IDZIE NOWE 

Nadszedł dzień, w którym pragniemy ogłosić, że klub Squashfit w niedługim czasie ZMIENIA DZIAŁALNOŚĆ!

Na squasha zapraszamy Was już tylko do końca września (do 30.09. do godz. 18:00). Do tego czasu też gracie za jedyne 30zł/h, więc zapraszamy do korzystania z naszych usług do samego końca!

Kilka tematów ważnych:
–> nie prowadzimy już sprzedaży karnetów,
–> nie przyjmujemy rakiet do KLEJENIA,
–> serwis naciągów działa do końca, z wyjątkiem 30.09. Do tego dnia należy też odebrać od nas wszystkie gotowe rakiety.
–> 30.09. wręczymy nagrody ligowe za dokańczaną obecnie kolejkę sprzed pandemii.

…. A już niedługo, w naszym obiekcie pojawi się COŚ NOWEGO!! Na razie nie zdradzimy więcej info, ale przed otwarciem obiektu na nowo na pewno Was poinformujemy!

PANDEMIA – ZASADY FUNKCJONOWANIA OBIEKTU

W związku z pandemią oraz wytycznymi opublikowanymi w rozporządzeniu RP oraz Polskiego Związku Squasha, klub będzie działał wg specjalnego regulaminu!
Pełny regulamin, rozporządzenie rządu RP oraz link do pełnych zaleceń PZSQ w linkach poniżej.

REGULAMIN SQUASHFIT PANDEMIA

Dokonanie rezerwacji w klubie Squashfit jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższym REGULAMINEM oraz jego akceptacją.

Wytyczne PZSQ dotyczące działania klubów w trakcie pandemii

Rozporządzenie rządu RP z dnia 16.05.2020

Krótki filmik instruktażowy, jak to u nas w skrócie teraz wygląda 🙂 KLIKNIJ
UPDATE:
szatnie są już ponownie czynne, jednak nie wydajemy kluczyków do szafek. Cenne rzeczy (telefon, portfel, zegarek, etc.) prosimy zabrać ze sobą przed kort, na czas gry. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szafkach!

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU DO GRY

Zgodnie z zaleceniami, w czasie pandemii, NIE ZALECAMY wypożyczania sprzętu do gry!
Rączka rakiety, i znajdująca się na niej owijka, są miejscem, na którym gromadzi się w czasie gry pot oraz sporo bakterii. Szczególnie owijka, wykonana z miękkiego chłonnego materiału, jest idealnym miejscem do przenoszenia się bakterii i wirusów – ten chłonny materiał może skrywać pozostałości po poprzednim użytkowniku nie tylko na wierzchniej dezynfekowanej warstwie. UCZULAMY naszych klientów aby wyposażyli się we własny sprzęt, który zapewne posłuży im jeszcze nie raz i przy częstym użytkowaniu bardzo szybko taka inwestycja się zwróci 🙂

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy swojego sprzętu jeszcze nie posiadają, mamy w sprzedaży kilka modeli rakiet dla początkujących / rekreacyjnych graczy, w przystępnych cenach. Rakietę można zakupić w godzinach otwarcia klubu lub przed grą.
Niestety, ze względów higienicznych, w klubie nie będzie możliwości wcześniejszego przetestowania rakiety.
Piłeczki również można zakupić w klubie (zarówno początkujące jak i zaawansowane).

Graczy zaawansowanych odsyłamy na portal naszego dostawcy www.forehand.pl w celu zakupu rakiety i/lub sprzętu z „wyższej półki” (bardziej zaawansowanej). Rakietę można zamówić na adres klubu, co może niektórym ułatwić odbiór bez konieczności umawiania się z kurierem (prosimy tylko o wcześniejsze info na recepcję, że takiej przesyłki mamy się spodziewać).