o SquashFit

Nowy Klub w Starym Kinie!

SquashFit to nowoczesny klub squashowy w Katowicach przy ul. Piotrowickiej 90 (dawne kino Bajka). Połączenie nowoczesnych kortów z eleganckim odrestaurowanym wnętrzem budynku zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta. Grając u nas masz do dyspozycji najlepsze korty, eleganckie szatnie wraz z sauną, salę treningową, chill-out room, ofertę naszego barku oraz Pro Shopu, parking. Oczywiście cały obiekt jest w pełni klimatyzowany!

W klubie znajdziecie 3  certyfikowane korty do squasha amerykańskiej firmy McWIL w systemie Premium wykorzystywanych do rozgrywek zawodowego squasha na całym świecie.

McWIL to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort uzyskany między innymi dzięki zastosowaniu:
– amortyzującej podłogi niemieckiej firmy HARO znacznie zmniejszające ryzyko kontuzji,
– bezpiecznej szklanej ściany tylnej
– najlepszej klasy amerykańskich paneli na ściany. (Więcej o kortach McWIL przeczytasz tutaj www.mcwil.pl).

 

SquashFit to miejsce w którym będziesz chciał przebywać.

Pragniemy, aby było to po prostu miejsce gdzie możesz spotkać się ze znajomymi, zagrać meczyk, spotkać nowych ludzi, zrobić profesjonalny trening przygotowując się do zawodów, a wszystko to w najlepszej atmosferze i na najlepszym sprzęcie.

Po wysiłku zapraszamy na chwilę relaksu do chiil-out roomu gdzie można posilić się regeneracyjnym shakie’m, smaczną przekąska lub napić najlepszej kawy z naszego barku .

Zadbaliśmy o parking dla zmotoryzowanych, a dla korzystających z komunikacji miejskiej miłą wiadomością będzie duża ilość połączeń autobusowych z przystanków w bezpośrednim sąsiedztwie Klubu.

Mamy również nadzieję, że optymalny wybór sprzętu w naszym ProShopie i Centrum Testowym zadowoli najwybredniejszych i zapewni komfort zakupów. Osoby nie posiadające własnych rakiet i piłeczek będą mogły wypożyczyć je na miejscu.

Profesjonalna obsługa Klubu w postaci recepcjonistów i trenerów sprawi, że zarówno zawodowcy, jak i osoby mające pierwszy kontakt ze squashem uzyskają pomoc i odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

Zapraszamy !!!

Regulamin Klubu Squash Fit

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi Partnerzy:

14101582_1437802569568532_115916007_nmuchat-k14111990_1437770519571737_1564897929_n

Bielawski logo
         amg_logoinstytut

Jestem Fit