Squash Academy

mucha

Zapraszamy do udziału w grupowych zajęciach Squash Academy!

Zapisy pod numerem: 662118217, 602 691 200

 

Squash Academy to projekt stworzony dla każdego!

– początkujących – gracze poznają podstawowe zasady gry, technikę oraz narzędzia, które pozwolą im rozwijać dalsze umiejętności czerpiąc z gry coraz więcej przyjemności.

– zaawansowanych – uczestnicy mają możliwość szlifowania posiadanego doświadczenia w oparciu o praktyczne ćwiczenia, trenerskie porady jak również skorygowanie złych nawyków oraz wypracowanie taktyki, pomocnej w przyszłych sparingach.

Ważnym elementem zajęć jest odpowiednie dobranie partnera/partnerki do ćwiczeń co gwarantują trenerzy Squash Academy. Jeżeli zatem nie masz sparing partnera, nie chcesz samodzielnie korzystać z lekcji z trenerem lub po prostu lubisz aktywnie spędzać czas w grupie – ten projekt jest dla Ciebie!

Treningi odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają godzinę/półtorej, a wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów oraz zawodników. Ilość kortów dopasowana jest do ilości uczestników, co ważne – na 1 korcie znajdują się 2 osoby! Trener w oparciu o umiejętności uczestników układa zestaw ćwiczeń, które wykonuje się pod jego okiem, szlifując technikę oraz zasady gry. Na koniec każdych zajęć uczestnicy mają okazję wdrożyć nauczone podczas treningu zagrania w ramach gry open.

Istnieje możliwość wypożyczenia bezpłatnie sprzętu do gry – prosimy o informację w momencie zgłoszenia

Koszt zajęć:

1h – 50 zł (trening + kort)

1,5h – 70 zł (trening + kort)

Za zajęcia (opłata za kort) uczestnicy mogą rozliczać się kartami Multisport. Odejmują wtedy 15zł od kosztu zajęć.