Luźne Granie

A na czym to całe „Luźne Granie” polega?
Gracie przez 2h, każdy z każdym, w ramach wyznaczonych kortów, według poziomu gry lub jak Wam przyjdzie do głowy. Zmieniacie się po 1 secie i do woli ale tak, aby nikt nie siedział za długo i nie czekał… 🙂
Uczestnicy mają do dyspozycji 2h kortów dla swojej grupy i między sobą ustalają przebieg gry (czy w formie „mini turnieju”, luźnych sparingów, treningu, etc). Jeżeli macie taką ochotę – grupy zaawansowania również mogą się między sobą mieszać – Wasz wybór!
Grupa PRO, licząca max 6 osób, ma do dyspozycji 2 korty.
Grupa BASIC (max. 3 osoby) ma dla siebie jeden kort.

UWAGA!
Prosimy dokładnie zwracać uwagę, do której grupy się dopisujecie! Ułatwi to nam kwestie organizacyjne a i wszyscy uczestnicy będą zadowoleni z gry!

„Luźne Granie” jest pomysłem jednego z naszych klientów, a my pragniemy wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom! Zwłaszcza, gdy są to takie fajne idee!
Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym ciężko jest znaleźć sparingpartnerów oraz dla wszystkich tych, którzy chcą w squashowy sposób zakończyć weekend i/lub spotkać się w gronie klubowiczów i po prostu poszpilać 🙂

  • CENA: 15zł / osoba / 2h
  • CENA z kartami Benefit/Fit Profit/OK System: 0zł / osoba / 2h

ZAPISY:
ONLINE – przez naszą stronę www (w panelu rezerwacji należy wybrać zakładkę „ZAJĘCIA”
MOBILNIE – przez aplikację Reservise (tu również należy wybrać zakładkę ZAJĘCIA)
W RECEPCJI KLUBU – podając imię, nazwisko oraz grupę (PRO lub BASIC)

ANULACJE:
Szanujmy proszę pozostałych uczestników szpilu oraz osoby, które są chętne a nie mogą wziąć udziału z powodu wyczerpania limitu miejsc.
Niepojawienie się na zajęciach trzeba będzie uregulować przy najbliższej okazji w recepcji klubu.
!!! Koszt takiej nieobecności to 20zł !!!
Anulacji NIE rozliczamy kartami Bernefit/Fit Profi/OK System.