Turnieje PZSQ

Turnieje pod patronatem Polskiego Związku Squasha to turnieje, poprzez udział w których można zbierać punkty do ogólnopolskiego rankingu squasha. 
Rozgrywki takie dzielą się na 3 główne kategorie:

A – najwyższa kategoria turniejów (Open / Damski / Junior), w których udział biorą najlepsi czołowi zawodnicy, notowani w rankingu PZSQ. Turniejów tej rangi jest 8 w całym sezonie squashowym (wrzesień-maj), a na ich organizację co roku organizowane są ogólnopolskie przetargi.
B – turnieje o charakterze regionalnym, do których zapisać może się każdy gracz, posiadający licencję PZSQ*. 
C– rozgrywki o charakterze klubowym lub „okazjonalnym” (np. urodzinowe, świąteczne, itp.), do których aby przystąpić, również należy posiadać licencję PZSQ. Turnieje tej kategorii jednak, w przeciwieństwie do turniejów rangi A lub B, mogą być wydarzeniami „zamkniętymi” – tj. organizator może określić dla jakich graczy jest on przeznaczony (np. dla graczy z rankingiem  300+, tylko dla uczestników ligi klubowej, dla blondynów/blondynek, itp.) 

Do ogólnopolskiego rankingu PZSQ, graczom liczy się 8 najlepszych wyników punktowych z rozgrywek, w których w ciągu całego roku wziął udział. Po upływie roku każdy turniej „zeruję się”.
Turnieje kategorii B i C dodatkowo dzielą się na kategorie punktowe, które zależą od ilości i „jakości” uczestników (ich klasyfikacji wg rankingu PZSQ). Te podkategorie określane są cyfrą od 0-5, gdzie 0 to najwyżej punktowane rogrywki, a 5 najniżej punktowane, np. za udział w turnieju B0 gracz uzyska więcej punktów niż za udział w turnieju B3 (analogicznie jest w turniejach kat. C).

Więcej szczegółów odnośnie turniejów pod patronatem PZSQ znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej związku (kliknij w logo PZSQ na górze strony).

*Licencję PZSQ wyrobicie bezpłatnie! Każdy gracz może otrzymać taki numer, wypełniając jedynie formularz i przesyłając go mailowo do biura PZSQ 🙂 Szczegóły odośnie wyrobienia licencji znajdziecie TUTAJ

FOREHAND.PL Challenger Cup
(PZSQ kat.C+)

Turniej squasha kategorii C+ (Open i Damski).
Zapraszamy, na pierwszy w 2020 roku, turniej squasha pod patronatem Polskiego Związku Squasha**!

DATA: 28.02.2020 r., start 18:00
TERMIN ZGŁOSZEŃ: 26.02.2020 r., do godz. 20:00
LOSOWANIE i HARMONOGRAM: 27.02.2020 r. ok. godz. 10:00
WPISOWE: 65zł OPEN / 35zł DAMSKI (za grę w 2 kategoriach 70zł)
Wpisowe zawiera: udział w turnieju, opłatę dla PZSQ, ciepły posiłek
NAGRODY: nagrody rzeczowe od naszego partnera, sklepu Forehand.pl

ZGŁOSZENIA: turnieje@squashfit.pl lub przez aplikację TOURNAMENT TOOLS: https://tournament.tools/competition/11469

**Aby wziąć czynny udział w turnieju, należy posiadać licencję PZSQ (link do szczegółów znajdziecie powyżej, w opisie turniejów PZSQ)!**
Osoby towarzyszące i kibiców zapraszamy bez licencji, ale za to z dobrym humorem!

UWAGA !!! Przypominamy, że zniżki za CZŁONKOSTWO PFS JUŻ NIE OBOWIĄZUJĄ! Patronem turniejów jest Polski Związek Squasha, który nie uznaje zniżek członków poprzednio działającej Federacji.
Karty Multisport/FitProfit również nie dają zniżki na wpisowe do turnieju (wymóg w/w firm).

PARTNERZY:

Forehand.pl