Nasi trenerzy

Każdy, kto chce poznać podstawy gry w squasha, bądź dopracować jakieś tajniki techniki powinien umówić się na lekcję z jednym z naszych instruktorów.

Pamiętajcie, że najtrudniej oduczyć się złych nawyków, dlatego warto zdecydować się na lekcje w naszym klubie od samego początku. Zaprocentuje to w przyszłości, gwarantujemy:)

 

Lekcja z instruktorem:

Jeśli jeszcze nie jesteś pewny czy squash jest dla Ciebie?

Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu ze squashem serdecznie zapraszamy. Każdemu z Was udzielimy bezpłatnie kilku wskazówek.

Poznaj naszych instruktorów.

MACIEJ STOLECKI 

trener, instruktor, animator
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, były zawodnik tenisa ziemnego, obecnie bardzo cierpliwy nauczyciel wychowania fizycznego w gimnazjum , trener tenisa oraz squasha, pasjonat kite surfingu i snowboardu. Jego loty często kończą się pod fala albo w głębokim śnieżnym puchu 🙂
Licencjonowany trener squasha ESF Level 1 od 2012, EFS Level 2 od 2014

Lekcja z Maćkiem 

tel. 502228529

Macko

 

ANIA ZAWARTKA

Trenerka squasha z certyfikatem WSF Level 1, aktualnie 8 rakieta rankingu Polskiej Federacji Squasha, oraz zawodniczka drużyny Hitgirls będącej aktualnym Mistrzem Polski. Dla Ani squash to pomieszanie pasji, dobrej zabawy i doświadczenia. Miłością do tego sportu chce zarazić każdego kto wkroczy na pierwsze zajęcia 🙂

Poza treningami indywidualnymi Ania jest współtwórcą projektu Squash Academy, w ramach którego prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych.

Zapraszam serdecznie:)
Lekcja z Anią 
telefon : 662 118 217

A2

KAMIL DUDEK

Trener squasha z certyfikatem WSF Level 1 oraz licencjonowany sędzia klubowy. Oprócz nauki sam aktywnie gra, będąc od wielu lat zawodnikiem Polskiej Federacji Squasha. Uczestnik wielu turniejów ogólnopolskich oraz Drużynowych Mistrzostw Polski. Swoje doświadczenie zdobywał pod okiem najlepszych trenerów w Polsce. W squashu najbardziej ceni aktywność i dobrą formę jaką gwarantuje ten sport.

Podczas lekcji przykłada uwagę do techniki oraz taktyki. Prowadzi graczy początkujących i zaawansowanych w każdym wieku.

Poza treningami indywidualnymi Kamil jest współtwórcą projektu Squash Academy, w ramach którego prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych.

Zapraszam serdecznie:)

Lekcja z Kamilem

telefon: 668 531 065

 

WACŁAW STASZKIEWICZ

Trener squasha z certyfikatem European Squash Coach Level 2 Europejskiej Federacji Squasha. Uczestnik wielu turniejów zaliczanych do Polskiej Federacji Squasha, oraz Drużynowych Mistrzostw Polski.

Lekcja z Wackiem 

Dostępność każdy poniedziałek 13:00 – 19:00, zapisy pod numerem telefonu 600 319 004

IMG_3479

 

PAWEŁ KOBIELUS

Trener squasha z certyfikatem European Squash Coach Level 1 Europejskiej Federacji Squasha.

Absolwent studiów licencjackich i aktualnie student studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor narciarstwa i odnowy biologicznej, w przyszłości również trener przygotowania fizycznego (po ukończeniu studiów magisterskich). Sport to całe moje życie: interesuje się fizjologią sportu, żywieniem w sporcie i uprawiam amatorsko: kolarstwo szosowe, narciarstwo, kiedyś piłkę nożną i lekkoatletykę. Od 6 lat  zajmuję się squashem zarówno jako zawodnik jak i trener. Jestem uczestnikiem wielu turniejów squasha w Polsce: Mistrz AWF w Krakowie w squashu 2013.

Mogę prowadzić zajęcia dla początkujących i średnio zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są w grupach lub indywidualnie.

Lekcja z Pawłem 

tel: 669111989

email: pm.kobik@gmail.com

20150907_210002-01