Trenerzy squasha

Każdy, kto chce poznać podstawy gry w squasha, bądź dopracować jakieś tajniki techniki powinien umówić się na lekcję z jednym z naszych instruktorów.

Pamiętajcie, że najtrudniej oduczyć się złych nawyków, dlatego warto zdecydować się na lekcje w naszym klubie od samego początku. Zaprocentuje to w przyszłości, gwarantujemy:)

 

Lekcja z instruktorem:

Jeśli jeszcze nie jesteś pewny czy squash jest dla Ciebie?

Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu ze squashem serdecznie zapraszamy. Każdemu z Was udzielimy bezpłatnie kilku wskazówek.

Poznaj naszych instruktorów.

MACIEJ STOLECKI 

trener, instruktor, animator
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, były zawodnik tenisa ziemnego, obecnie bardzo cierpliwy nauczyciel wychowania fizycznego w gimnazjum , trener tenisa oraz squasha, pasjonat kite surfingu i snowboardu. Jego loty często kończą się pod fala albo w głębokim śnieżnym puchu 🙂
Licencjonowany trener squasha ESF Level 1 od 2012, EFS Level 2 od 2014

Lekcja z Maćkiem (60zł/h)

tel. 502228529

Macko

 

ANIA ZAWARTKA

Trenerka squasha z certyfikatem WSF Level 2, aktualnie 8 rakieta rankingu Polskiej Federacji Squasha, oraz zawodniczka drużyny Hitgirls (Drużynowe Mistrzynie Polski 2016, v-ce mistrzynie DMP 2017, oraz brązowe medalistki DMP 2018). Dla Ani squash to pomieszanie pasji, dobrej zabawy i doświadczenia. Miłością do tego sportu chce zarazić każdego kto wkroczy na pierwsze zajęcia 🙂

Poza treningami indywidualnymi Ania jest współtwórcą projektu Squash Academy, w ramach którego prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych.Prowadzi również treningi motoryczne, poprawiające siłę i szybkość na korcie. 

 
Lekcja z Anią (80zł/h)
 
telefon : 662 118 217

MARCIN KOZIK 

Trener squasha z certyfikatem ESF Level 3 – najwyższym obecnie stopniem trenerskim w Polsce! Chodząca perfekcja, technika i precyzja! Pod jego okiem każdy doszlifuje swoje umiejętności gry! Ciągle świetnie i aktywnie grająca (!) legenda polskiego squasha, utytułowany zawodnik, wielokrotny Mistrz Polski a zarazem świetny trener i mentor. 

W naszym klubie Marcin dostępny jest we wtorki i czwartki, w godzinach popołudniowych.
Koszt: 80zł/h lekcja indywidualna, 100zł/h lekcja dla 2 osób)

O lekcję z Marcinem prosimy dopytywać mailowo, na adres: klub@squashfit.pl