Nasi trenerzy

Każdy, kto chce poznać podstawy gry w squasha, bądź dopracować jakieś tajniki techniki powinien umówić się na lekcję z jednym z naszych instruktorów.

Pamiętajcie, że najtrudniej oduczyć się złych nawyków, dlatego warto zdecydować się na lekcje w naszym klubie od samego początku. Zaprocentuje to w przyszłości, gwarantujemy:)

 

Lekcja z instruktorem:

Jeśli jeszcze nie jesteś pewny czy squash jest dla Ciebie?

Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu ze squashem serdecznie zapraszamy. Każdemu z Was udzielimy bezpłatnie kilku wskazówek.

Poznaj naszych instruktorów.

MACIEJ STOLECKI 

trener, instruktor, animator
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, były zawodnik tenisa ziemnego, obecnie bardzo cierpliwy nauczyciel wychowania fizycznego w gimnazjum , trener tenisa oraz squasha, pasjonat kite surfingu i snowboardu. Jego loty często kończą się pod fala albo w głębokim śnieżnym puchu 🙂
Licencjonowany trener squasha ESF Level 1 od 2012, EFS Level 2 od 2014

Lekcja z Maćkiem 

tel. 502228529

Macko

 

ANIA ZAWARTKA

Trenerka squasha z certyfikatem WSF Level 1, aktualnie 14 rakieta rankingu Polskiej Federacji Squasha, oraz zawodniczka drużyny Hitgirls będącej aktualnym Mistrzem Polski. Dla Ani squash to pomieszanie pasji, dobrej zabawy i doświadczenia. Miłością do tego sportu chce zarazić każdego kto wkroczy na pierwsze zajęcia 🙂

Poza treningami indywidualnymi Ania jest współtwórcą projektu Squash Academy, w ramach którego prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych.

Zapraszam serdecznie:)
Lekcja z Anią 
telefon : 662 118 217

A2

PAWEŁ KOBIELUS

Trener squasha z certyfikatem European Squash Coach Level 1 Europejskiej Federacji Squasha.

Absolwent studiów licencjackich i aktualnie student studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor narciarstwa i odnowy biologicznej, w przyszłości również trener przygotowania fizycznego (po ukończeniu studiów magisterskich). Sport to całe moje życie: interesuje się fizjologią sportu, żywieniem w sporcie i uprawiam amatorsko: kolarstwo szosowe, narciarstwo, kiedyś piłkę nożną i lekkoatletykę. Od 6 lat  zajmuję się squashem zarówno jako zawodnik jak i trener. Jestem uczestnikiem wielu turniejów squasha w Polsce: Mistrz AWF w Krakowie w squashu 2013.

Mogę prowadzić zajęcia dla początkujących i średnio zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są w grupach lub indywidualnie.

Lekcja z Pawłem 

tel: 669111989

email: pm.kobik@gmail.com

 

20150907_210002-01

 

WACŁAW STASZKIEWICZ

Trener squasha z certyfikatem European Squash Coach Level 2 Europejskiej Federacji Squasha. Uczestnik wielu turniejów zaliczanych do Polskiej Federacji Squasha, oraz Drużynowych Mistrzostw Polski.

Lekcja z Wackiem 

Dostępność każdy poniedziałek 13:00 – 19:00, zapisy pod numerem telefonu 600 319 004

IMG_3479

 

Michał Sarga

Trener Europejskiej Federacji Squasha ESF 1, wielokrotny uczestnik turniejów PFS, pasjonat, uczestnik Drużynowych Mistrzostw Polski 2013/2014/2015

Lekcja z Michałem 

Tel: 570 303 078

foly_fb_studio- (2)