Treningi FitBox

TRENINGI PERSONALNE

TRENING CROSS W SQUASHFIT!

Chcesz ćwiczyć? Nie wiesz jak i gdzie zacząć? przerażają Cie tłumy na wielkich siłowniach?

Jako  trener przygotowania motorycznego zapraszam na ogólnorozwojowy trening funkcjonalny. Niewielka kameralna salka, zajęcia indywidualne lub w 2-3 osobowych grupach, bez tłumów i ogromnych maszyn!

Cross w SquashFit to różnorodny, intensywny trening wykorzystujący ruchy funkcjonalne przeznaczony dla wszystkich, zarówno dla początkujących, aby zadbać o polepszenie stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, jak i zawodowych sportowców. Treningi różnią się stopniem zaawansowania, inny zestaw ćwiczeń dobieram dla osób, które dopiero co ruszyły się z kanapy, a inne zestawy  dla osób czynnie zajmujących się sportem. Cross to przede wszystkim budowanie ogólnej sprawności – nieważne z jakiego poziomu sprawności zaczynamy.

„Rutyna jest naszym wrogiem.” Na każdym treningu wykonujemy inny zestaw ćwiczeń a ciągłe zmiany w treningach są nowym bodźcem dla naszego organizmu – właśnie dzięki temu osiągamy takie dobre efekty w bardzo krótkim czasie.

Serdecznie zapraszam na treningi 🙂

Trener personalny – Krzysiek Kwosek

Grasz w Squasha? Tenisa? Jeździsz na Rowerze? Snowboardzie? Nartach? Pływasz na Wake-u lub surfujesz i chcesz dobrze się przygotować do sezonu?! Ułożę trening tak, aby skoncentrować się na budowaniu sprawności potrzebnej w Twojej ulubionej dyscyplinie sportu.

Jeżeli masz pytania nie wahaj się zadzwonić : 515 170 860 lub napisz k.kwosek@gmail.com